Satu Mare

      Satu Mare

      102
      rute disponibile
      14
      atracții în 100 km
      Muzeul Județean Satu Mare Strada Vasile Lucaciu nr. 21, Satu Mare
      Castelul Károlyi din Carei Strada Castelului nr. 1, Carei (detour de 35 km din Satu Mare)
      Turnul Pompierilor Piața Libertății nr. 7, Satu Mare
      Catedrala Romano-Catolică Satu Mare Piața Libertății, Satu Mare
      Castelul Károlyi Str. Castelului nr. 1, Carei
      Carei (36 km) Hartă
      Vezi toate cele 14 de atracții turistice →

      Stații de încărcare EV

      Toate cele 8 stații →
      Shopping City Satu Mare - Parcarea Supraterana
      Strada Careiului, 17, Satu Mare
      3 prize
      Type 2
      Arată pe hartă
      Shopping City Satu Mare
      Strada Digului, Municipiul Satu-Mare
      75 kW 3 prize
      CCS Type 2
      Arată pe hartă
      Satu Mare Strada Traian
      Strada Traian, Satu Mare
      60 kW 3 prize
      CCS CHAdeMO Type 2
      Arată pe hartă
      Satu Mare Tei
      Parcare Pod Decebal, Satu Mare
      60 kW 3 prize
      CCS CHAdeMO Type 2
      Arată pe hartă
      Vezi toate cele 8 stații de încărcare →

      Rute din Satu Mare